Hakkımızda

Eka Kimya; Kısa Sürede, Sektörde Faaliyet Gösteren Üreticilere Uzun Süreli Çözüm Sunabilmektedir.

Neden Biz

Eka Kimya, 2020 yılında Masterbatch Pigment ithalat ve ihracat amacı ile Ankara’da kurulmuştur. Masterbatch üretiminde kullanılan Pigment ve bağdaştırıcıların ithalatı yanında , plastik sektöründe faaliyet gösteren enjeksiyon, ekstrüder ve film üretim yapan üreticilere Masterbatch&Katkı Maddelerinin tedariğini de gerçekleştirmektedir.

Kısa sürede, sektörde faaliyet gösteren üreticilere uzun süreli çözüm sunabilen, hizmet anlayışı ile takdir kazanan bir kurum olmayı başarmıştır. Ürün kalitesi anlamında ihtiyaçları karşılayabilen ve pazarda rekabetçi bir yapıya sahip olmuştur.

Yurt dışı pazarlarda ürünlerin her birinin kalitesi onay görmüş , Yurtiçi pazarda ise hızla büyüyen ve gelişen bir kurum olma yolunda ilerlemektedir.

Avrupa bölgesinde özel ihtiyaç duyulan Masterbatch için üretilen, özel pigmentler sayesinde Türkiye pazarında Fiyat Performans anlamında en iyi seçenekleri sunabilen bir kurumdur.

Üretilen her ürünün renk arşivi yapıldığından, 5.000 in üzerinde onay görmüş renk arşivi bulunmaktadır. İstenildiğinde özel renk çalışması en kısa sürede hazırlanıp kullanıcıya sunulmaktadır. Yapılan renk çalışmalarının zorlu renklerde dahi olsa talep edilen rengin tutma oranı %96’nın altına düşmeden müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Kurulan bu sistem sayesinde pazarda faal olma, fiyat , kalite ve hizmet anlayışı ile sektörün öncü firmaları arasında yer alma konusunda ise kendini her gün yenileyerek, geliştirme konusunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Merhaba! Nasıl yardımcı olabilirim?